Estèe Lauder Double Wear Fondoten

Son güncelleme:

Normalde uygun fiyatlı ürünleri tercih etsem de düğünüm olacağı zaman yani 2018 temmuz ayında risksiz bir fondoten almak istedim. Makyajımı kendim yapacağım için riske atmak istemiyordum. Sephora mağazasına gittim ve anlattım; doğal, aydınlık ama gün içinde de sabit duran bir fondoten arıyorum dedim ve bana direkt bunu önerdiler. İyi ki bunu almışım. Gerçekten de ismi gibi stay in place makeup!

Gerçekten inanılmaz ötesi bir fondoten. Yapısı ince olmasına rağmen yeterli bir kapatıcılığa sahip. Aynı zamanda da sürdüğünüz an direkt cilde zamk gibi yapışıyor o kadar ilginç ki, transfer olması imkansız. O nedenle düğününüz olacaksa mutlaka bu fondoteni tercih edin derim. Günlük kullanımda da ciltte kalıp gibi durmuyor; incecik ama kapatıcı, mat değil ama yağlı gibi de durmuyor aydınlık bir görüntü veriyor. Cildinizde fondoten olduğu anlaşılmıyor tam bir porselen duruşlu fondoten.

Düğünde kendi yaptığım makyaj doğal aydınlık, 250 kişiyle öpüşmeme ve sıcağa rağmen gram oynamadı hatta o gece yorgunluktan makyajla yattığım için kalktığımda allığım bile yüzümde aynı şekilde duruyordu. Rujumu bile tazelemedim. O gece makyajımın performansı çok başarılıydı mutlaka çekicem videoyu size de fikir olur. Düğün özelinde tek önerim sadece fondotene bütçe ayırıp diğer makyaj ürünlerini uygun fiyatlı alabilirsiniz bence.

Kimler Sever, Yapısı, Renk

Yapısı ve duruşu nedeni ile her cilt tipine uyacaktır; gün içinde yağlanma yapmıyor ve altına sürdüğünüz baz ile de cildiniz kuru veya karma ise nemsiz de hissetmiyorsunuz.
Renginizi sephora veya başka nerede satılıyorsa satış danışmanına sorun mutlaka benim rengim LC1 cool bone bana tam oldu. Oksitlenme olmuyor. Ürünün en güzel yanlarından biri ise kapağı açıldıktan sonra kullanım süresi 36 ay! Koruyucu kapağı ayrıca satıldığı için trendyoldan almıştım.