using Foreo Luna 2 device for deep cleansing and skincare routine

Foreo Yüz Temizleme Cihazı

Son güncelleme:

Üç yıldır keyifle kullandığım, cildimizi, elimizden 8 kat daha derinden temizleyen teknoloji harikası bir üründen yani Foreo’dan bahsetmek istiyorum.

Foreo Nedir?

Yüksek teknolojili bir yüz temizleme cihazıdır. Gözeneklerimizdeki fazla yağı, kiri ve ölü derileri sonic titreşim teknolojisi ile cildimizden söküp atma özelliğine sahiptir.  Cilt tipine göre seçilebilen bu cihazın yüzeyi tıbbi silikondan üretiliyor yani bu demek oluyor ki bakteri üretmiyor.

Hangi Renk Foreo’yu , Nasıl Kullanıyorum?

Foreo Luna 2 modelinin  mor rengini yani hassas ciltlilere özel olanını kullanıyorum. Bu modeli almamın sebebi ise cihazın arkasında antiaging masaj özelliğinin de olmasıydı. Yüzümü cihazla yıkayıp duruladıktan sonra serumumu veya kremimi sürüp antiaging masaj özelliği ile ürünün cildimin daha altına etki etmesini sağlıyorum aynı zamanda kaslarımı rahatlatıyor ve çalıştırıyor. Kan dolaşımını da sağladığı için cildimdeki kolajen üretimini artırıyor böylelikle cildim daha parlak, canlı oluyor. Sabah ve akşam kullanıma uygun olduğu için 2 dakika gündüz 2 dakika da akşam kullanıyorum.

Hangi Renk Foreo Seçmeliyim?

Cilt tiplerine göre renkleri seçebiliyorsunuz. Pembesini beğendim bunu alayım olmuyor; misal mor olan hassas ciltler için, pembe olan normal cilt, koyu mavi karma cilt, açık mavi yağlı cilt seçenekleri var cihaz bu şekilde seçiliyor. Sitesinden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. foreo.com

Almaya Değer Mi?

Kendi adıma değdiğini düşünüyorum. Cilt bakımına tonlarca para vermektense, evde en kaliteli şekilde kendim  bakım yapmayı tercih ediyorum.

Cihazın Ekstra Olumlu Yanları

En sevdiğim özelliği başta tabii ki bakteri üretmemesi. Cihazın yekpare bir ürün olması; başlık, fırça vb gibi yan akseuarı olmaması böylece değiştirmek zorunda kalınmaması. Şarj edilebilir olması; tek bir şarj 6 ay boyunca sabah akşam kullanıma yeterli oluyor.

Neleri Sevdim?
Şarjının uzun süre dayanması
Bakteri üretmeyen (medikal silikon) malzemeden üretilmiş olması
Pratik ve az yer kaplaması
Günlük kullanıma uygun olması
Yekpare bir ürün olması
Neleri Sevmedim?
Fiyatı pahalı