Flormar Baked Eye Shadow Coral Wind isimli ürünü keşfettiğimde aklıma tek bir şey geldi; bundan ne güzel bronzer olur! Ürünleri farklı amaçlarla kullanmayı çok seviyorum; farları allık, bronzer, aydınlatıcı gibi kullanmak gibi.

Makyaja yeni başlayanlar, makyaj yapmakla uğraşmayı sevmeyen, pratik kullanıma önem verenler bayılacaktır bence. Benim gibi pudra ile sabitleme işlemi yapmıyorsanız, güneş kremi veya bb kremin üzerine hızlıca makyaj yapmak istiyorsanız bu ürün çok iyi çünkü laps diye yüzünüze yapışmıyor, kolayca dağılıyor.

Pişirilmiş (baked) ürünler doğal görünüm ve kolay kullanım için çok ideal oluyor. Ciltte kalıp gibi pudra görüntüsü olmuyor. Hafif sedefli olduğu için de cildi inanılmaz sağlıklı ve aydınlık gösteriyor.

Flormar’ın baked eyeshadowlarının neredeyse her rengini aldım üç tane allık (orange popsickle), iki tane aydınlatıcı (pixi dust) ve bir de brozer (coral wind) yerine geçebilecek renklerini seçtim.

Yapıları o kadar güzel ki high end (lüks) dediğimiz ürünlerde bile bulamadığım bir yapı. O nedenle allık, aydınlatıcı ve bronzer olarak farları inceliyorum artık; Kiko ve flormar markaları beni bu konuda tatmin ettiler.

Önceki instagram postlarımda da benefit galifornia ya benzeyen hatta daha güzel olan far paylaşmıştım kikonun.

Keşfettiğim dönemde 2018 yılının sonlarına doğru indirimde 10 liraya alabiliyorduk. Firmanın kendi sitesindeki güncel (ekim 2020) fiyatı 49.99 tl.