Heliocare 90 Spf Cream

Heliocare Ultra Cream 90 Spf

Eğer makyaj yapmayı sevmiyor sadece cildim daha aydınlık ve eşit gözüksün istiyorsanız ve bunu tek bir adımda hem de maksimum koruma ile sağlamak istiyorsanız bu ürün tam da size göre olabilir.

Heliocare İspanya menşeili çok güvendiğim ve severek kullandığım bir güneş kremi oldu.

Heliocare markasının tüm serilerinin gel, cream, gelcream, oil-free, silkgel gibi her cilt tipine uygun çeşitleri mevcut. Cilt tipinize göre seçebilirsiniz.

Benim cildim kuruya dönük, karma ve hassas olduğu için cream olanını kullandım. Cream olanı kuru ve normal ciltler için ideal.

Yapısı yoğun ve renkli bir güneş kremi. Hatta ben bunu fondoten veya bb krem olarak da sürüyorum. Kapatıcılığı epey yüksek, rengi de beyaz ve buğday tenlilerin rahatlıkla kullanabileceği bir renk. Sanıyorum bir koyu rengi de mevcut. Yapısı yoğun olmasına rağmen beni rahatsız etmedi, cildim kuruya dönük olduğu için.

Phytobiological, fiziksel ve kimyasal filtrelerden oluşuyor. Tam da benim sevdiğim ve güvendiğim gibi bir koruma sağlıyor.

Renkli, kapatıcı ve güneşten korumayı en iyi şekilde sağlamak isterseniz, Heliocare ürünlerini öneririm.

Komedon yapar mı sorusuna gelirsek; güneş kremleri maalesef ki ciltten en zor temizlenen içeriklere sahip ürünlerden birisidir, o nedenle her akşam özellikle çift aşamalı temizlik öneririm. Yani ilk yağ bazlı bir temizleyici ardından da su bazlı temizleyici ile temizlemek çok önemli.