Isana Hydro Booster Hyaluron Eye Roll-On

Göz kremi veya ayrıca göz ürünü kullanmıyorum ama metal, soğuk hissiyatlı, roll-on başlıklı şişesi çıkabildiği için ürün bittiğinde dezenfekte edip kendi yaptığım ürünü koyup kullanırım diye almıştım.

İçeriğine çok da dikkat etmemiştim ama içeriği o kadar güzel ki! Pahalı ürünlerden daha güzel içerikleri var. Ürün kalitesi standart olabilir ancak günlük kullanım için gayet güzel.
Masaj aletlerine ayrıca para vermek yerine ürün bitince dezenfekte edip sadece masaj yapmak amaçlı bile kullanılabilir. Kısacası ürüne her açıdan bayıldım!

Su bazlı, bolca nem verici, nem tutucu, dolaşımı ve kolajeni destekleyen, antioksidan etki sağlayan muhteşem bir göz serumu.

İçerik

Butylene Glycol, Sorbitol, Betaine, Panthenol, Glycerin, Urea ( ilk 6 içerik nem çekici, cilt yatıştırıcı ve nemi koruyucular) Caffeine (kan dolaşımı artırır), Escin (ödem ve dolaşım artırıcı), Serine (nemlendirici etki veren amino asit), Sodium Hyaluronate (hyalüronik asit, nem çekici) Centella Asiatica Leaf Extract (yara iyileştirici, kolajeni destekler, antioksidan)
Calendula Offcinalis Flower Extract (aynısefa çiçeği özü antioksidan ve cilt iyileştirici) Trehalose ( antioksidan, cildin nemini koruyucu) Carbomer, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Ammonium Glycyrrhizate (cilt yumuşatıcı) Hydrolyzed Yeast Protein (antioksidan) Pantolactone (nem çekici nemlendirici)

Ürünü kullanırken bazı dönemler retinoid ve aha bha kullandıysam göz çevremi hafif yakıyor ama hemen geçiyor o yüzden beni rahatsız etmedi. Benim için problem teşkil etmiyor.

Her cilt tipi kullanabilir. Nem çekici bir ürün olduğu ve içerisinde emolyent olmadığı için sürdükten sonra kuru hissiyat olursa serumun üzerine mutlaka cildinize uygun bir nem tutucu ekleyin.

Ürün bittiğinde dezenfekte edip içine bitki suyu ya da nemlendirici toniğinizi koyup masaj yapmak için kullanabilirsiniz.

Vegan bir ürün. Rossmann online mağazasında şu anda (kasım 2020) 20 tl ye satılıyor.