Kırmızı Sivilce İzlerini Geçirme

Kırmızı Sivilce İzlerimi Geçiren Krem | Acnecinamide Sensitive Gel Krem

Son güncelleme:

Beni uzun süredir takip ediyorsanız “Acnecinamide”yi özellikle gel kremini bağımlı derecesinde severek kullandığımı anlamışsınızdır.

Yeni çıkan sensitive kremini ise geçen yaz keşfettim. Acnecinamide’nin orijinal yurt dışı sitesinde görüp Türkiye’ye geldiğini görür görmez de almıştım. Hatta köpük temizleyicisi ile kremini paket halinde birlikte almıştım. Bundan önce öğrenci paketini alıyordum, kremini kendime, gel temizleyiciyi de babama veriyordum 🙂

Bu videoda da ürün özelinde sizlerden gelen soruları en detaylı şekilde cevaplamaya çalıştım. Ayrıca aşırı sevdiğim bir markanın bu videoda bizi desteklemesi beni ayrıca mutlu ediyor. Umarım keşfettiğim, her yerde kolayca bulamadığımız tüm markalarla buna benzer videolar yaparız ki bilinirlikleri artar, böylece taleple birlikte arz da artar ve daha kolay ulaşırız bu güzel ürünlere diye temenni ediyorum.

Kendi adıma bu videoyu çok sevdim, benzer videoları çekmek için de motive oldum. Instagram ürün inceleme postlarımın daha detaylı anlatımı gibi oldu. IG postlarımdaki en merak edilen, en çok soru alan ürünlerin detaylı videolarını eğer siz de severseniz mutlaka yaparım.

Sevgiler