Missha Cho Bo Yang BB Krem

Dünyada da meşhur olan m perfect cover isimli bb kremini neden sevemedim ve cho bo yang a neden aşık olduğumu anlatacağım.

Klasik kırmızı olan bb kremin yapısı rengi tam bana göre; mat olmamakla birlikte yağlı bir duruşu da yok, cildi aydınlık ve sağlıklı gösteriyor. Ancak cildime sürdüğümde aşırı derecede kaşıntı yaptı ve çok rahatsız etti. İçeriğindeki bir maddeyi cildim sevmedi sanırım ya da bu kuru ciltler için bir bb krem olabilir o yüzden bana ağır gelmiş olabilir, emin değilim. Bu yorum kendi deneyimime dayandığı için çoğu kişinin sevdiğini de unutmamak lazım. Onun haricinde rengi ve yapısı çok güzel.

Missha bb kremlerinin çoğunun yapısı ve rengi bana hitap ettiği için bu sefer hassas ve karma ciltler için olan cho bo yang bb kremi denemek istedim. Yapısı, duruşu rengi tam benim sevdiğim gibi aydınlık ve canlı gösteriyor, kapatıcılık olarak fondotenden aşağı kalır yanı yok ve ciltle bütünleştiği için kalıp gibi durmuyor. Ürünün içersinde cilde iyi gelen besleyici içerikler olduğu iddia edildiği için günlük olarak rahatlıkla sürebiliyorum. Sivilce, kaşıntı, ağırlık, alerji vs gibi sorunlarla karşılaşmadım. Ürünün 1 pompasının tüm cilde yetmesi de güzel.

Ben 21 numaralarını tercih ediyorum. Alt ton olarak neutral bence ne sarı ne pembe ne de gri. Cildi porselen gibi yapıyor, pompalı ağzı ile steril, kolay ve lüks bir kullanım sağlıyor.

Eğer fondoten sevmeyen biriyseniz, içeriği cilde bir nebze de olsa iyi gelen, doğal aydınlık bir bb krem arıyorsanız bu tam size göre diyebilirim.

Bence küçük boyu alıp denemek en ideali hatta sitelerinden tester da satın alabiliyorsunuz sanırım ayrıca indirim dönemini bekleyip vip üyelik ile daha uyguna da alabilirsiniz.


Fiyat için Missha.com kendi sitesine bakmanızı öneririm. Ben internet sitesinden aldım. Ayrıca İstanbul Trump tower ve nişantaşı cities avmde de satılıyor. Son dönemlerde trendyol sitesinden missha satıcısından almak da mümkün.