Physicians Formula Healthy Foundation Spf 20

Cilt tipim karma; yanak ve göz çevrem kuru, t bölgem yağlı ancak yağlı olsa da ben her zaman cildimi canlı ve aydınlık gösteren ürünleri kullanmayı daha çok seviyorum.
Aydınlık cildin daha genç ve dinamik gösterdiğini düşünüyorum. O nedenle keşfettiğim en iyi fondotenlerden biri oldu.

Yapısı Nasıl, Hangi Ciltlere Uygun

Ciltle anında bütünleşiyor, orta kapatıcılıkta, gün içinde çatırdama yapmıyor aksine daha iyi oturuyor. Oksidize olmuyor. Satin ve aydınlık bir bitiş sağlıyor. Her cilt tipine uygun diye belirtilmiş ürün için. Bence yağlıya dönük ya da karma ciltler de eğer aydınlık ve saten bitişli fondoten seviyorlarsa memnun kalırlar diye düşünüyorum.

Nasıl Kullanıyorum

Düğün arifesinde uygun fiyatlı markalardan çok fazla fondoten alıp denemiştim. Açık ara en çok beğendiğim fondoten bu oldu. Hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Aplilatörü görselde var. Aplikatörü yüzüme direkt sürmüyorum; ellerimi yıkayıp elimin üst kısmına alıyorum ilk sonra yüzüme yediriyorum. Direkt yüze de sürülebilir. Aplikatör çok kullanışlı değil ayrıca ürün bitmeye yakın kalan ürünü şişeden almak da çok zor.

Nerede Satılıyor

Gratise tüm ürün yelpazesi ile gelmiş diye duydum. Ben bu fondoteni ekim 2019’da kozmela isimli e-ticaret sitesinden indirimli hali ile 65 tl’ye satın almıştım. Eğer ihtiyacınız varsa indirimi bekleyip graristen renklerine bakıp da alabilirsiniz. Benim rengim LC1 oldu. Nötr alt tonlu çok memnun kaldım.

Alerji, Sivilce Yapar Mı-İçerik

Firmanın beyanları da bu şekilde :
Hypoallergenic, Fragrance-Free, Paraben-Free, Gluten Free, Dermatologist Approved, Non-Comedogenic, Clinically Tested, Cruelty Free, Vegan

ANCAK; her zaman dediğim gibi bu ibareler yazsa bile alerji ve sivilce yapmayacağı anlamına gelmez, belli olmaz her üründe olduğu gibi, ilaçlarda bile!
İnternetten incidecoder sitesinden içeriklerine bakabilrisiniz. Cildinizin anlaşamadığı içerik veya içerikler varsa içerik ve formül bazlı inceleyip karar verebilirsiniz.

Severek kullanmanız dileğimle

Sevgiler