Rebul Bouquet Kolonya

Sağdaki Guess parfümü bilen var mıdır bilemem ama ben 18 yaşımdan beri kullanıyorum. Ancak bu geçtiğimiz sene internetten bulamaz olmuştum.
Dubai’ye gelmeden 2 gün önce (2018 Aralık) Rossmann’da gezerken aaa bu neymiş yeni bir kolonya herhalde diyip sıktım ve bu kokuyu tanıyorum ben dedim. Düşündüm, ilk tommy girlü hatırlatsa da aslında Guess’in bu parfümüne de benzediğini hissettim. Aslında tam olarak ikisi de değil, ikisinin arası bir koku. Mis gibi tertemiz fresh gepsgenç günlük bir koku işte kısaca. Raflara girer girmez herhalde ilk keşfeden kişilerden oldum.

Eğer ki; çiçeksi ama baymayan, taze genç ve enerjik hissettiren temiz bir koku arıyorsanız ikisini de öneririm. Özellikle tam genç kızlara göre. Kolonyayı ben parfüm gibi kullandım. Eau de toilette olmasına karşın gayet güzel ve kalıcı sayılır. Genellike saçıma ve kıyafetlerime sıkıyorum parfümleri.
Nerede satılır diye sorarsanız rossmann, watsons, gratis büyük marketler ve kendi sitelerinde var.Fıs fıslı olması nedeniyle ayrıca çok seviyorum. Büyük şişe alıp fıs fıslı şişeye aktarıyorum. Hatta küçükük çanta için de fısfıslı versiyonları da çıktı. Her zaman yanımda olan bir kolonya.