The Balm | En Sevdiklerim

  • Creamy Lip Stain salut rengi ruj
  • Instain Long-Wearing Powder Staining Blush Pinstripe rengi allık
  • Balm Desert Bronzer/Blush
  • Hot Mama Allık

Creamy Lip Stain salut rengi ruj

Yapısı, rengi ile en sevdiğim gloss-ruj ürünlerden biri. Tek sevmediğim yanı ruju kullandıktan sonra kapatırken yanlardan taşıyor, etrafa, elime ve makyaj çantama her zaman bulaşıyor. Gül kurusu tonlarında nude bir renk. Yüksek bir kalıcılığı yok ama dudağın nemini de tutan güzel bir yapısı var. Severek kullanıyorum ama ambalajı nedeni ile tekrar alır mıyım bilmiyorum.

Instain Long-Wearing Powder Staining Blush Pinstripe

Bütün yıl elimden düşmeyen bir allık oldu. Rengi çok koyu gibi gözükse de çok açık renkli cilde sahip kişiler bile rahatlıkla kullanabilirler. Spor yaptıktan sonra yüzün kızarması halini en iyi veren allıklardan biri. Kalıcılık ile ilgili pek yorum yapamacağım ama genel olarak çok severek kullandığım bir allık oldu. Hafif aydınlık duruşu ile cildi daha canlı ve genç gösteriyor. En çok sevdiğim özelliği ise ambalajı; asla kırılma derdi yok ve çok kompakt.

Balm Desert Bronzer/Blush

Rengi mükemmel! Hem bronzer hem de allık gibi bir rengi var. Allıklar genel olarak tozutmadığı için cilde sürüldüğünde kolaylıkla dağılıyor, pigmenti ise tam kıvamında; ne çok fazla ne de çok az. Bittikçe alacağım bir allık.

Hot Mama Allık

The Balm’ın en kült ürünlerinden biri. Nars orgazm allığına en çok muadil gösterilen allıklardan. Gerçekten yapısı, rengi o kadar güzel ki! Hafif simli ve aydınlık, her cilt tonuna giden muazzam bir allık. Her balm allığında olduğu gibi bunun yapısı da tozutmuyor, kolayca dağılıyor, pigmenti ise tam kıvamında.