Tilia Skinfood Bademli Yüz Ovması & Renkli Doğal Dudak Nemlendiricisi

Son güncelleme:

Doğal içerikli el yapımı ürünler seviyorsanız @tilia_skinfood un bana denemem için gönderdiği ürünlerden memnun kaldığım ürünleri anlatmak istiyorum.

Bademli yüz ovmasını çok beğendim, içinde kantaron yağı da var. Badem de güçlü antioksidan yağlara sahiptir. Peeling etkisi hafif olduğu için günlük kullanıma uygun ve muhteşem kokuyor.

Renkli dudak balmı çok beğendim içinde daha çok kakao yağı olduğunu düşünüyorum. Bonus özelliği de hem dudağa oldukça güzel renk veriyor ve de ben bunu yanaklarıma da taze ve parlak görüntü katması için allık gibi de sürüyorum.

İçerik Bilgisi: Shea butter, hindistan cevizi yağı, kakao yağı, avakado yağı, tatlı badem yağı, pigment (demir oksit), bitkisel mum, hindistan cevizi mumu, karnauba mumu, lotus çiçeği uçucu yağı, E vitamin

Sitesine mutlaka göz atın derim. Çok güzel ürünleri var; doğal nemlendiricili bb krem, renkli dudak kremi, aydınlatıcı, bitki suları, diş macunu, yüz temizleme balmı (benim evde yaptığım balmın aynısı neredeyse) , bronz krem allık, doğal maske gibi. Fiyatları da piyasaya göre uygun.

Doğal ürün arayışındaysanız bu iki ürünü çok sevdim, kesinlikle tavsiye ederim!