Missha Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream Spf 30 pa++

Bu muhteşem bb kremi trendyol indiriminde keşfettim. Benim şu ana kadar kullandığım en iyi bb krem olan cho bo yong’ı yedeklemek üzere alışveriş yaparken bu arkadaşı da keşfettim. İtiraf etmem gerekirse bunu daha da çok sevdim!

Ürünün herhangi bir renk skalası yok. Tek bir renk anladığım kadarıyla siz sitesinden tekrar bir kontrol edin derim. Rengi bej gibi, nötr. Cilde sürüldüğünde cilt ile bütünleştiğini iddia ediyor. En başta çok tedirgin oldum çünkü cilt rengine dönen ürünlerin çoğu oksitlenip turuncu oluyor ancak bu asla oksitlenmiyor ve gerçekten de tam benim cilt rengim ile aynı oldu.


Görsellerde yapısı ve rengini gösterdim, yağlı parlak gibi gözükse de sürdükten sonra ciltle bütünleşiyor ne çok ıslak ne çok kuru bir bitişi var. Cho bo yong gibi diyebilirim ama ondan biraz daha ıslak gibi.

Aşağıda kısaca içeriğini de özetledim. Fiziksel koruması da mevcut 30spf ve pa++ şeklinde. Ben bunu güneş kremi niyetine kullanır mıyım pek sanmıyorum pa’sı biraz düşük çünkü zinc biraz aşağılarda uva koruması pek güçlü değil. Hani kışın bana yeter bu da diyemem çünkü güneş kremini her zaman ayrıca, doğru miktarda sürüyorum.

Mineral filtre, doğal yağ extratları, fermente içerikleri cildiniz sevmiyorsa ürün size göre olmayabilir. Ama bu içerik tam benlik diyorsanız yapısı ve performansı muhteşem!

İçerik

  • ilk sırada yani ürün üzerinde de yazdığı üzere %42 salyangoz salgısı özü var. WOW! Yani bir bb kremden öteye geçip cilt bakım kremi katagorisine geçmiş diyebilirim
  • İkinci sırada titanyum dioksit, Fiziksel (mineral) filtre. mevcut yani yüksek oranda uvb+uva2 koruması sağlıyor.
  • Aradaki tüm içerikleri tek tek açıklamıyorum çünkü çoğu kıvam sağlayıcı içerikler. Akabinde yine başlarda sayabileceğimiz meşhur babassu yağı var, cildin nemini koruyan yağlardan birisi. Lauric asit sayesinde antibakteriyeldir, antioksidan etki de sağlar cilde.
  • Zinc oxide (çinko oksit- fiziksel filtre). Uva1+uva2 +uvb koruması sağlar.
  • Sonrasında bir sürü bitki extratları ve fermente içerikler, hyaluronic asit ile devam ediyor. Parfüm en sonda olduğu için üründe baskın bir koku yok rahatsız edici.

Ürün Bilgisi

  • Kapağı açıldıktan sonra kullanım süresi 12 ay
  • 45 gr
  • Pompalı ambalaj
  • %42 salyangoz özü bulunuyor


.